Aladåbformar gulglaserat Höganäs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALADÅBFORMAR, 12 st, gulglaserat lergods, Höganäs, höjder ca 6-18, längder ca 7-29 cm

Skador, krackeleringar

663540

2019-07-22