Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONTORSSTOL, 1960/70-tal, Giroflex, Schweiz, ryggbricka i skiktlimmad valnöt, brun skinnklädsel, stomme i aluminum, höj och sänkbar

Repor, märken, smärre reva i skinnet

663550

2019-07-22