Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KONTORSSTOL, 1960/70-tal, Giroflex, Schweiz, ryggbricka i skiktlimmad valnöt, brun skinnklädsel, stomme i aluminum, höj och sänkbar
Repor, märken, smärre reva i skinnet
663550
2019-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här