F J Romberg oljemålning

F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FJ ROMBERG (1800-tal): Man med flicka i skogen, olja på duk, bildmått ca 77x51 cm

Duklagning, ramskador

663551

2019-07-23