FJ Romberg oljemålning

FJ Romberg oljemålning
FJ Romberg oljemålning
FJ Romberg oljemålning
FJ Romberg oljemålning
FJ Romberg oljemålning
FJ Romberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

FJ ROMBERG (1800-tal): Man med pojke vid bäck i skogen, olja på duk, bildmått ca 77x51 cm

Duklagning, ramskador

663552

2019-07-23