Matgrupp rokokostil 1900-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: runt bord med 3 st iläggsskivor, 6 st stolar, skåp samt sideboard, bordets mått, höjd ca 74, 109 x 109 (229), skåpets höjd ca 190, sideboard längd ca 165 cm
Mindre repor, bruksslitage
663555
2019-07-22