Matgrupp rokokostil 1900-tal

Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal
Matgrupp rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: runt bord med 3 st iläggsskivor, 6 st stolar, skåp samt sideboard, bordets mått, höjd ca 74, 109 x 109 (229), skåpets höjd ca 190, sideboard längd ca 165 cm

Mindre repor, bruksslitage

663555

2019-07-22