Imre Antonyi komposition akryl på duk

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

IMRE ANTONYI (född 1932): Komposition, signerad Antony, akryl på duk, ca 49 x 60 cm

Krackeleringar

663561

2019-07-22