Michael Qvarsebo oljemålning
Valmis
2019-07-22
663562
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Imaginärt porträtt", signerad M Qvarsebo, olja på pannå, ca 26,5 x 22 cm