Lajos Fuzesi oljemålning

Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAJOS FUZESIL (född 1931): Lekande barn, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm

663571

2019-07-22