Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, hamrad löstagbar bricka, samtida bricka i mässing medföljer, höjd 62, diameter 57 cm

Skador, slitage

663576

2019-07-22