Salongsgrupp 6 delar gustavianskstil

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustavianskstil, 1900-talets mitt, bestående av. soffa, 2 karmstolar, 2 stolar samt bord, soffans längd ca 117 cm

Lagningar, bord med repor

663580

2019-07-22