Kalle Andersson oljemålning

Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Motiv från Grisslehamn, signerad och daterad Kalle Anderson 1918 Grisslehamn olja på duk, ca 63x81 cm

663582

2019-07-22