Beck & Ljung multipel plexiglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): multipel, signerad Beck & Ljung och daterad 1976, numrerad 117 / 250, serigrafi på plexiglas, ca 40 x 40 cm

Skador: Repor

663596

2019-07-23