Figruin

Figruin
Figruin
Figruin
Figruin
Figruin
Figruin
Figruin
Figruin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, 1800-tal, porslin, i from av kvinna och putti, märkt i underglasyrblått, höjd ca 25 cm

Nagg, korg med avslaget hänkel

663600

2019-07-24