Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROYAL DUX, figurin / skål, 1900-talets första hälft, föreställande kvinnor i blå klänningar, porslin, stämplad undertill Royal Dux Czechoslovakia, höjd ca 32 cm
663602
2019-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här