Royal Dux figurin

Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL DUX, figurin / skål, 1900-talets första hälft, föreställande kvinnor i blå klänningar, porslin, stämplad undertill Royal Dux Czechoslovakia, höjd ca 32 cm

663602

2019-07-24