Carl Kylberg blandteknik

Carl Kylberg blandteknik
Carl Kylberg blandteknik
Carl Kylberg blandteknik
Carl Kylberg blandteknik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Sittande kvinna, a tergo rumsinteriör, akvarell och blyerts, ca 16,5x26 cm

PROVENIENS: Konstnärens familj till 2019

663603

2019-07-22