Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL, 1900-talets första hälft, koppar, diameter ca 48 cm, benställning i svärtat järn, totalhöjd 50 cm

Bruksslitage, bucklor, ställvis anlöpning

663633

2019-07-22