Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KITTEL, 1900-talets första hälft, koppar, diameter ca 48 cm, benställning i svärtat järn, totalhöjd 50 cm
Bruksslitage, bucklor, ställvis anlöpning
663633
2019-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här