Sekretär 1930-tal

Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal
Sekretär 1930-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1930-tal, alm samt björk, klaff med bakomliggande skrivinredning, tre lådor, kopplad benställning, djup ca 42, bredd ca 85, höjd ca 100 cm

Bruksskick

663638

2019-07-23