Spegel i Karl-johanstil
Valmis
2019-07-25
663641
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets första hälft, fanérad med mahogny, dekorelement i mässing, fasettslipat glas, 202x124 cm
Listdel saknas, ytskador