Didrik Von Essen oljemålning

Didrik Von Essen oljemålning
Didrik Von Essen oljemålning
Didrik Von Essen oljemålning
Didrik Von Essen oljemålning
Didrik Von Essen oljemålning
Didrik Von Essen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DIDRIK VON ESSEN (1856-1922): Lappland, signerad och daterad Didr. von Essen, olja på duk, 48x70 cm

Zustandsbeschreibung

663643

2019-07-25