Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DIDRIK VON ESSEN (1856-1922): Lappland, signerad och daterad Didr. von Essen, olja på duk, 48x70 cm
Zustandsbeschreibung
663643
2019-07-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner