Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MATBORD, Rödorange, märkt Nordiska galleriet, 1970-tal, diameter ca 120 cm, höjd ca 71 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, mindre fläckar på skivan

663652

2019-07-22