Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MATBORD, Rödorange, märkt Nordiska galleriet, 1970-tal, diameter ca 120 cm, höjd ca 71 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre fläckar på skivan
663652
2019-07-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner