Skrivbyrå empire
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, sannolikt Danmark, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 85, 100x54 cm
Nyckel saknas, låst mittlåda, fanérskador, fanérbortfall, sprickor, knopp till inredning saknas, lösa delar medföljer
663657
2019-07-23