Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stockholmsmotiv, signerad O. Höckert,1892, olja på duk, ca 89x57 cm
Fuktskada, spricka i glaset
663676
2019-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här