Yrjö Edelmann fat

Yrjö Edelmann fat
Yrjö Edelmann fat
Yrjö Edelmann fat
Yrjö Edelmann fat
Yrjö Edelmann fat
Yrjö Edelmann fat
Yrjö Edelmann fat
Yrjö Edelmann fat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN, efter, fat, Porsgrund i samarbete med Art Supply, framställt 2004, numrerat 210/250, stämplat undertill, längd ca 33 cm

Minimalt slitage

663681

2019-07-22