Frisörstol Nike
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRISÖRSTOL, Nike, bemålat järn, lättmetall, bakelit och galonklädd sits och rygg, fotstöd, höj- och sänkbar med hydraulik, omkring 1900-talets mitt, plakettmärkt Domkraft AB, Eskilstuna
Slitage, nackstöd saknas
663682
2019-08-17