Frisörstol Nike

Frisörstol Nike
Frisörstol Nike
Frisörstol Nike
Frisörstol Nike
Frisörstol Nike
Frisörstol Nike
Frisörstol Nike
Frisörstol Nike

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRISÖRSTOL, Nike, bemålat järn, lättmetall, bakelit och galonklädd sits och rygg, fotstöd, höj- och sänkbar med hydraulik, omkring 1900-talets mitt, plakettmärkt Domkraft AB, Eskilstuna

Slitage, nackstöd saknas

663682

2019-08-17