Parkeringsautomat

Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat
Parkeringsautomat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARKERINGSAUTOMAT, 1900-tal, Duncan meter, AB Maskinteknik Solna, metall, höjd 110 cm

Bruksslitage, nyckel medföljer

663683

2019-07-23