Ulf Nilsson akvarell

Ulf Nilsson akvarell
Ulf Nilsson akvarell
Ulf Nilsson akvarell
Ulf Nilsson akvarell
Ulf Nilsson akvarell
Ulf Nilsson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ULF NILSSON (samtida): Stilleben föreställande trädörr, signerad Ulf Nilsson, daterad -92, akvarell, ca 21x31 cm

Enstaka hål i pappret

663699

2019-07-23