Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ULF NILSSON (samtida): Stilleben föreställande trädörr, signerad Ulf Nilsson, daterad -92, akvarell, ca 21x31 cm
Enstaka hål i pappret
663699
2019-07-23