Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, "Superellips", Piet Hein & Bruno Mathsson, vitlaminerad skiva på förkromade spännben, höjd ca 47, 150 x 100 cm
Bruksslitage, repor
663700
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här