Soffbord Superellips Piet Hein & Bruno Mathsson

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, "Superellips", Piet Hein & Bruno Mathsson, vitlaminerad skiva på förkromade spännben, höjd ca 47, 150 x 100 cm

Bruksslitage, repor

663700

2019-08-19