Astri Bergman Taube relief

Astri Bergman Taube relief
Astri Bergman Taube relief
Astri Bergman Taube relief
Astri Bergman Taube relief
Astri Bergman Taube relief
Astri Bergman Taube relief
Astri Bergman Taube relief
Astri Bergman Taube relief

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Relief, figurscen, mässing, gjuten hos Hyltans Metall Konstgjutning, signerad Astri Bergman Taube, daterad -77, numrerad 48/240 cm

663703

2019-07-22