Christer Strömholm akvarell

Christer Strömholm akvarell
Christer Strömholm akvarell
Christer Strömholm akvarell
Christer Strömholm akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTER STRÖMHOLM (1918-2002) tillskriven: Komposition, signerad CH CH 1954, akvarell, ca 12x16 cm

Med mittveck

663708

2019-07-23