Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
WIKING SVENSSON (1915-1979): "Afronljus", signerad, etikett a tergo, olja på duk, ca 56x46 cm
UTSTÄLLD: Gummessons Galleri, nr 267, 1962
663709
2019-07-23