Wiking Swensson oljemålning

Wiking Swensson oljemålning
Wiking Swensson oljemålning
Wiking Swensson oljemålning
Wiking Swensson oljemålning
Wiking Swensson oljemålning
Wiking Swensson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

WIKING SVENSSON (1915-1979): "Afronljus", signerad, etikett a tergo, olja på duk, ca 56x46 cm
UTSTÄLLD: Gummessons Galleri, nr 267, 1962

663709

2019-07-23