Arne Jacobsen stolar Sjuan

Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan
Arne Jacobsen stolar Sjuan

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ARNE JACOBSEN, (4) Sjuan/3107, stolar, formpressade sitsar i laminerat trä, vitlackerade, stålunderrede, etikettmärkta Fritz Hansen, Danmark 1983, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, en stol med några mindre fuktskador

663728

2019-07-23