Broderi Indien

Broderi Indien
Broderi Indien
Broderi Indien
Broderi Indien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRODERI, 1900-talets början, Uzbekistan, suzani, blomsterslingor mot röd botten, ca 133x187 cm

Smärre slitage, en kortsida delvis renoverad

663734

2019-07-23