Herrur

Herrur
Herrur
Herrur
Herrur
Herrur
Herrur
Herrur
Herrur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETERNA, armbandsur, 18 k guld, sent 1900-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 158.4272.68S, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter ca 32 mm.

Täthetsservice tvätt, tryckprovning utförd 20180806 enligt kvitto

Går, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

663740

2019-07-22