Herrur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETERNA, armbandsur, 18 k guld, sent 1900-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 158.4272.68S, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter ca 32 mm.
Täthetsservice tvätt, tryckprovning utförd 20180806 enligt kvitto
Går, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
663740
2019-07-22