Olga Semenova färglitografi

Olga Semenova färglitografi
Olga Semenova färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Kvinna vid bardisk, signerad Semenova Olga, 66/250, färglitografi, bildmått ca 80x61 cm

663754

2019-07-23