Matbord Italien
2019-07-23
663757
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets slut, Italien, inköpt på Studio Moderne, stomme i förszinkad metall, 3 lösa skivor i sedimental marmor, höjd ca 75 cm, yttermått ca 183x92 cm
Patina, smärre slitage