Matbord Italien
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1900-talets slut, Italien, inköpt på Studio Moderne, stomme i förszinkad metall, 3 lösa skivor i sedimental marmor, höjd ca 75 cm, yttermått ca 183x92 cm
Patina, smärre slitage
663757
2019-07-23