Matbord Italien

Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien
Matbord Italien

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1900-talets slut, Italien, inköpt på Studio Moderne, stomme i förszinkad metall, 3 lösa skivor i sedimental marmor, höjd ca 75 cm, yttermått ca 183x92 cm

Patina, smärre slitage

663757

2019-07-23