Ljuskrona i alabaster
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets slut, barockstil, stomme i lackerad, skuren alabaster samt patinerad vitmetall, med 5 ljuspunkter, höjd ca 73 cm, diameter ca 70 cm
Bruksslitage, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
663767
2019-07-23