Ljuskrona i alabaster

Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster
Ljuskrona i alabaster

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets slut, barockstil, stomme i lackerad, skuren alabaster samt patinerad vitmetall, med 5 ljuspunkter, höjd ca 73 cm, diameter ca 70 cm

Bruksslitage, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

663767

2019-07-23