Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, gråmålat, höjd ca 74, nedfällt, 90x70, klaffar på kortsidar á 25 cm

senare bemålat, bruksslitage

663773

2019-07-23