Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, 3 delat, fanérat med mahogny, belsag i patinerad zink, delvis läderklädd skiva, höjd 78, 120x60 cm

Bruksslitage, läder med slitage och repor

663774

2019-07-23