Serveringsvagn Hörlin-Holmqvist

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, serveringsvagn, 1960-tal, fabérad i teak, etikettmärkning, höjd 74, 82x50 cm

Hjulen saknar gummiringar, ytskador och fläckar

663778

2019-07-24