Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, serveringsvagn, 1960-tal, fabérad i teak, etikettmärkning, höjd 74, 82x50 cm
Hjulen saknar gummiringar, ytskador och fläckar
663778
2019-07-24