Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

4 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): "Från Lidingö bro", signerad A Fahlcrantz, olja på duk, ca 61x132 cm

663781

2019-07-23