Vitrinskåp 1700-tal rokoko

Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, furu, 1700-talets mitt, rokoko, konturerat krön, betsat, hyllinredning, understycke (senare) med tre lådor, beslag i mässing, svängda ben, överstyckets mått: höjd ca 132, 124x29 cm, understyckets höjd ca 52, 124x39, total höjd 184 cm, nycklar (2) medföljer

Understycket senare, överstycket renoverat och kompletterat, hyllplan senare, slitage

663795

2019-07-26