Augustin Bourdillon herrfickur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AUGUSTIN BOURDILLON (1729-1799), fickur, silver, Stockholm ca 1778, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verknr. 1551, diameter 66 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

663816

2019-07-26