Karmstol samt stol 1700-tal

Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal
Karmstol samt stol 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, sitsar i läder, sitthöjd 41 resp 45 cm

Omfattande skador och lagningar, karmstolens ben av

663818

2019-07-26