Omega Seamaster herrarmbandsur
Vollendet
2019-07-23
663821
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OMEGA, armbandsur, Seamaster, gulddoublé, ca 1980, quartz, mineralglas, datum, boettnr. 196.0216, 396.0919, verknr. 44580262, cal 1337, fixoflexarmband, diameter 34 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, glas med repor