Omega Seamaster herrarmbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, armbandsur, Seamaster, gulddoublé, ca 1980, quartz, mineralglas, datum, boettnr. 196.0216, 396.0919, verknr. 44580262, cal 1337, fixoflexarmband, diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, glas med repor

663821

2019-07-23