Trädgårdsmöbel Fermob

Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob
Trädgårdsmöbel Fermob

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, Fermob, pulverlackad aluminium, bestående av bord, 2 karmstolar samt 2 vitlackerade stolar, bordets höjd ca 74, 143 x 80 cm

Bruksslitage, repor, fläckar

663833

2019-08-21