Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, Fermob, pulverlackad aluminium, bestående av bord, 2 karmstolar samt 2 vitlackerade stolar, bordets höjd ca 74, 143 x 80 cm
Bruksslitage, repor, fläckar
663833
2019-08-21